درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

ما را دنبال کنید

درب استیل طلائی

نرده استیل

نرده استیل

نرده استیل

نرده استیل

نرده استیل

نرده استیل

درب استیل طلائی

در واقع درب های سفارشی هستند که طرحی منحصر به فرد دارند که تنها یک بار برای یک مشتری ساخته می شوند. درب استیل از ترکیب شیشه های طرح دار و چوب های باکیفیت(ترمود) و ورق های استیل با طرح هایی زیبا همراه با یراق آلات و دستگیر و قفل بسیار باکیفیت ساخته می شود. قیمت درب استیل براساس طرح درب و ابعاد درب سفارش داده شده قابل محاسبه است و قیمت مشخص و عرفی مانند سایر درب ها ندارد.
درساخت درب استیل طلایی آن چنان که از نامش پیداست از ورق استیل طلایی استفاده می شود . در شاسی کشی درب استیل طلایی معمولا از پروفیل آهنی استفاده می شود. قیمت این مدل درب معمولا گران تر از درب استیل کرومی یا همان استیل ساده می باشد. نکته منفی در ساخت این مدل درب استیل موج دار شدن کاور روی کار میباشد که این مشکل با استفاده از ورق مات برای کاور تا حدودی حل میشود.
در واقع طراحی درب استیل براساس سلیقه و نیاز مشتری انجام می شود. در این روند طراحی درب استیل هر چه محدودیت بودجه وجود داشته باشد طراح به سمت طراحی درب های ساده تر و کم هزینه تر می رود. امروزه به همین دلیل در طراحی درب استیل از روش های استفاده می شود که بتوان با سرعت بیشتر و هزینه کمتر درب های استیل تولید کرد که با تولید انبوه درب استیل ارزان قیمت نیاز صنعت انبوه سازی ساختمان را بتوان برآورده کرد.
درب استیل ورودی ساختمان
از نوع درب استیل صنعتی بوده که جهت حفظ امنیت ساختمان و همچنین زیبای نمای ساختمان استفاده می شود.

دسته بندی:
تاریخ:
آذر 3, 1397
Call Now Buttonتماس