درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

ما را دنبال کنید

حفاظ استیل

حفاظ استیل

نرده استیل ایران با ساخت انواع حفاظ استیل از نوع استیل ۳۰۴ در طرح های مدرن و زیبا از قبیل حفاظ استیل بالکن, حفاظ استیل پنجره و حفاظ استیل بانکی با قیمت مناسب تصویری تازه از دکوراسیون استیل در نمای خارجی ساختمان ارائه داده است.

استیل با زیبایی ظاهری خود و دوام بالا در برابر فرسایش و زنگ زدگی بهترین گزینه برای استفاده در نمای ساختمان ها است.

از این رو ساخت انواع حفاظ استیل هم به جهت زیبایی ظاهری استیل و هم به دلیل استحکام بالای آن کاربرد فراوانی دارد.

حفاظ های امنیتی استیل که معمولا در بانک ها استفاده می شود از نوع استیل مرغوب ۳۰۴ بوده که در فرایند ساخت حفاظ از میلگرد های آهنی و یا لوله های آهنی و سیم بکسل جهت تقویت گارد های امنیتی استفاده می شود.

طرح کلی حفاظ بانکی ساده بوده و از گارد های امنیتی افقی و پایه های عمودی تشکیل می شود.

اما گروه آکات با توجه به اهمیت زیبای نمای ساختمان ها اقدام به طراحی و ساخت حفاظ های استیل با طرح هایی منحصر به فرد کرده است که از لحاظ امنتی در سطح بسیار بالایی هستند و همچنین از نظر ظاهری زیبا و مدرن می باشند.

این مدل حفاظ استیل هم برای ساختمان هایی که نیازمند امنیت بالایی هستند قابل استفاده بوده و همچنین برای ساختمان های مسکونی که نمای ساختمان در آن ها از اهمیت برخوردار است قابل استفاده می باشد.stainless steel protector

حفاظ استیل بالکن

استاندارد ارتفاع حفاظ استیل بالکن برای طبقات دوم به بعد در ساختمان ۱۱۰ سانتیمتر است. نحو قرار گیری گارد ها باید به صورت افقی و یا عمودی در فواصل ۱۲ تا ۱۵ سانتیمتر باشد.

حفاظ استیل بالکن برای طبقات اول ساختمان بهتر است از نوع حفاظ امنیتی استیل باشد زیرا در طبقات اول امکان ورود سارقان به ساختمان های که از حفاظ امنیتی استیل استفاده نکرده اند وجود دارد.

آکات با داشتن گروهی خلاق و با تجربه از طراحان و تکنسین ها اقدام به تولید مجموعه ای از انواع حفاظ استیل بالکن در طرح هایی منحصر به فرد و زیبا نموده است.

حفاظ استیل پنجره

امروز به دلیل استفاده از پنجره های بزرگ در ساختمان های بلند مرتبه خطر سقوط افراد از این ساختمان ها افزایش یافته است به همین جهت استفاده از حفاظ مناسب برای پنجره ها یک ضرورت می باشد.

حفاظ استیل پنجره آکات با طرح هایی زیبا و بهر گیری از کیفیت بالای استیل ۳۰۴ در ساخت آن بهترین گزینه برای حفاظ پشت پنجره ها است. یراق آلات استیل به کار رفته .

در اتصال حفاظ پنجره به چهار چوب ها و نمای ساختمان از نوع درجه یک بوده که ایمنی بالایی در برابر فشار و ضربه دارند. قیمت حفاظ استیل پنجره بر اساس مدل حفاظ و نحوه چیدمان گاردها تعیین می شود.

حفاظ استیل بانکی

حفاظ استیل بانکی آن چنان که از نامش پیداست جهت حفظ امنیت در موسسه های مالی اجرا می شود. در ساخت این مدل از حفاظ های استیل حتما باید از استیل ۳۰۴ که ضد زنگ می باشد استفاده شود.

این نوع حفاظ از ترکیب پروفیل استیل به عنوان پایه و فریم حفاظ و لوله های استیل به عنوان گارد های افقی و یا عمودی حفاظ به همراه میلگرد آهنی و یا لوله های آهنی و کابل کالوانیز که در داخل گارد های امنیتی قرار می گیرند .

به همراه یراق آلات استیل که بوسیله جوش آرگون به هم متصل می شوند ساخته می شود. مبنای قیمت حفاظ استیل بانکی متر مربع می باشد.

البته این نوع حفاظ استیل به دو صورت ثابت که برای پشت پنجره ها و نمای ساختمان می باشد و حفاظ استیل بازشو که برای حفاظ درب های ورودی می باشد تولید می شود.

 

دیدگاهی وجود ندارد

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته شده است.

Call Now Buttonتماس